Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Neodvezené větve
Datum nahlášení
09.05.2017
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Dobrý den,přes zimu se provádělo prořezávání stromů a keřů .Postupně se větve odváželi,ale bohužel vše dodnes neodvezli .
Lokalita závady
část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odvoz větví byl urgován technikovi společnosti Marius Pedersen. a.s.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email