Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Poškozená komunikace
Datum nahlášení
09.05.2018
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Po zásahu vodohospodářů na vodovodním řadu v 18.týdnu 2018 v ulici V Břízkách před č.p. 218/1 byl výkop zasypán hrubým štěrkem , což se jeví jako nedostačující, neboť se otvor propadá a prohlubuje. Je možné uvést komunikaci alespoň do původního stavu?
Lokalita závady
V Břízkách, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závadu jsme předali k řešení SVS.
Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email