NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

090522_5d2d

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Díra u poklopu

Datum nahlášení
09.05.2022

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Dobrý den, v Přítkovské ulici v Trnovanech se rozpadá beton kolem poklopu.

Lokalita závady
Hlávkova 1811, Teplice, 415 01, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závadu řešíme s vlastníkem zařízení.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email