NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

090524_0f59

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Přerostlá zeleň brání výhledu do křižovatky

Datum nahlášení
09.05.2024

Kategorie závady
Veřejná zeleň

Popis závady
Opakovaná závada stále dokola. Prověřte, urgujte, atd.

Lokalita závady
Modlanská, Teplice, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Podnět bude prověřen.


Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email