NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

090624_8c4f

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Vysoká tráva na dětském hřišti

Datum nahlášení
09.06.2024

Kategorie závady
Veřejná zeleň

Popis závady
Dobrý den, posekat prosím vysokou trávu v prostoru dětského hřiště Lužická. Děkuji

Lokalita závady
Teplice, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
V tuto vegetační dobu (a s ohledem na počasí) tráva roste rychleji, a není technicky proveditelné být optimálně na všech místech. Nicméně dle dnešního sdělení technika společnosti Marius Pedersen a.s. , která vykonává údržbu zeleně. Bude v této lokalitě tento týden sekáno.


Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email