Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Poškozený chodník
Datum nahlášení
09.07.2018
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Dobrý den.Nově zbudovaný chodník v Krušnohorské ul.Teplice se u vchodu do dětského hřiště zvedá / dělá se krtina /.Asi by měla firma která jej dělala měla v záruční době opravit
Lokalita závady
Krušnohorská 1570/1, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Váš podnět předáváme zhotoviteli ke zjednání nápravy.
Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email