NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

090817_3b56

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Nezakrytá jáma

Datum nahlášení
09.08.2017

Kategorie závady
Nezařazeno

Popis závady
Jáma, nebo nějaký kanál který je jen zčásti zakrytý zpuchřelým dřevem. Málem mi tam spadla dcera.

Lokalita závady
část obce Řetenice, Teplice, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci řešíme se SČVK.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email