Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Poklop kanálu nad úrovní komunikace
Datum nahlášení
09.08.2017
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Dobrý den. Na adrese Na Haldách 1130 je před domem poklop kanalizace, který v současné době (z důvodu nestability komunikace) výrazně vyčnívá nad úroveň teto komunikace. Tento stav způsobuje pernamentni poškozování podvozku mého automobilu při vyjíždění na pozemní komunikaci. Žádám Vás o odstranění tohoto stavu . Děkuji. Neumaier
Lokalita závady
Na Haldách 1130, Teplice, 415 01, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci prověříme.
Předáno k řešení SČVK.
Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email