Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Přerostlá zeleň brání výhledu do křižovatky u Sometu
Datum nahlášení
09.08.2021
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Prosím o zajištění posekání přerostlé trávy u křižovatky ulic Gagarinova a Modlanská. Brání výhledu do křižovatky.
Lokalita závady
Modlanská, Teplice, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude dne 12/8/2021 prověřena na místním šetření.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email