Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Silnice ve spatném stavu
Datum nahlášení
09.11.2015
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Silnice v ulici Doubravská od křižovatky Štúrova ke křižovatce Masarykova je samý výmol.
Lokalita závady
Doubravská 625/10, Teplice, 415 01, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jana Strejcovská (odbor dopravy a životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Silnice v ul. doubravská není ve vlastnictví Statutárního města Teplice. Vaše hlášení předáme správci komunikace tedy Správě a údržbě silnic Ústeckého kraje.
Jana Strejcovská už není zaměstnancem Magistrátu města Teplice, můžete zobrazit organizační strukturu Magistrátu města Teplice a vyhledat náhradní kontakt.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email