Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nepořádek
Datum nahlášení
09.11.2015
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Dobrý den,za výměníkovou stanicí a v okolí je hrozný nepořádek.
Děkuji za úklid.
Lokalita závady
část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Váš podnět jsem předala k úklidu jako černou skládku. Úklid zajistí společnost Marius Pedersen a.s. do 14 ti dnů. S pozdravem Jurčíková referent ODŽP MgM Teplice
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email