Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nafoukaný odpad
Datum nahlášení
09.12.2015
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Dobrý den,na trávníku a vrohu u křoví jsou odpadky.
Lokalita závady
ulice Masarykova třída, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Pozemek, na který jste upozornila není ve vlastnictví Statutárního města Teplice. Vlastníka pozemku písemně vyzveme k udržování čistoty na pozemku tak, aby pozemek nenarušoval vzhled města. S pozdravem Jurčíková referent ODŽP MgM Teplice
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email