NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

091220_982e

Stav zpracování
NELZE VYŘÍDIT

Název hlášení
životy ohrožující denní destrukce zříceniny lázní v Mlýnské

Datum nahlášení
09.12.2020

Kategorie závady
Neudržované pozemky, které nejsou v majetku města

Popis závady
Prosím o oplocení a dohled, aby se nestalo neštěstí. Neuveřitelný smrad a kouř, rány palicí. Mezinárodní ostuda lázeňského města.

Lokalita závady
Mlýnská, Teplice, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Bc. Tereza Havlínová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den,
v tomto případě se nejedná o závadu na majetku města. Nelze provést oplocení nemovitosti v cizím vlastnictví na náklady města.
V akutních případech můžete využít pomoci Městské policie na lince 156 nebo Police České republiky na lince 158, které mají patřičné kompetence.

Více informací poskytne vedoucí odboru životního prostředí Magistrátu města Teplice, Ing. Dagmar Teuschelová (417 510 560)

S pozdravem
Bc. Tereza Havlínová


Bc. Tereza Havlínová má v kompetenci:
Deratizace, dezinsekce, dezinfekce, regulace populace městských holubů. Handicapovaná zvířata. Neudržované pozemky mimo majetek Statutárního města Teplice na jeho území.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email