Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Znecistena vozovka
Datum nahlášení
09.12.2020
Kategorie závady
Čištění komunikací
Popis závady
Vozovka znecistena zrejme olejem. Ulice Josefa Safarika, Winterova, K. J. Erbena
Lokalita závady
Winterova, Teplice, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Iva Smetáková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. V rámci běžné údržby došlo k technické závadě na zametacím stroji a následnému úniku oleje na vozovku od ul. Josefa Hory po zmiňovaný úsek. Likvidaci havárie řešila úklidová firma Marius Pedersen za asistence hasičů v dnešních dopoledních hodinách.
Iva Smetáková má v kompetenci:
Čištění komunikací
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email