NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

100121_16e8

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Autovrak a spousta odpadu kolem

Datum nahlášení
10.01.2021

Kategorie závady
Autovraky

Popis závady
Již několik měsíců, zhoršující se stav, autovraku, mezi garážemi v ulici Fráni Šrámka. Nahlášeno a stále nevyřešeno.

Lokalita závady
Trnovany, Teplice, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění autovraku bude řešeno v souladu se zákonem o odpadech. Nedříve bude vyrozuměn poslední vlastník vozidla, aby jej odstranil, pokud tak neučiní do 2 měsíců, bude následně odtažen.


Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email