NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

100122_f89f

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Autovrak

Datum nahlášení
10.01.2022

Kategorie závady
Autovraky

Popis závady
Dobrý den , naproti vchodu Krajní 269/5 , stojí již od jarního čištění toto vozidlo uvnitř plný odpadků, teď cca dva měsíce už propadlá TK.

Lokalita závady
Krajní 269/5, Teplice, 415 01, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Marek Roth (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Vozidlo překontrolujeme.


Marek Roth má v kompetenci:
Autovraky včetně vozidel nalezených a opuštěných, odtahová služba na území města

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email