NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

100217_8360

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Kostky zámkové dlažby

Datum nahlášení
10.02.2017

Kategorie závady
Černá skládka

Popis závady
Dobrý den ,na chodníku po dávných výkopových prací, zůstaly kostky zámkové dlažby

Lokalita závady
Pod Doubravkou 1230/6, Teplice, 415 01, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Milena Gartnerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Nejedná se o černou skládku, ale o nedokončené výkopové práce, které nejsou dosud předány spráci komunikace.


Milena Gartnerová už není zaměstnancem Magistrátu města Teplice, můžete zobrazit organizační strukturu Magistrátu města Teplice a vyhledat náhradní kontakt.

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email