Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Chybějící odpadkové koše
Datum nahlášení
10.02.2020
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Dobrý den,
prosím o zajištění košů na odpadky a psí exkrementy v ulici Doubravická, konkrétně u velkého parkoviště vystavěného v roce 2016. Také by nebylo na škodu zvýšit počet těchto košů v celém sídlišti "Závětří".
Situace je neúnosná, jelikož ne všichni majitelé a majitelky psích mazlíčků uklízejí psí exkrementy, a po trávnících u parkoviště a v okolí domu se nedá chodit, aniž byste šlápli do nechtěné hromádky.
Věřím, že pokud se nainstalují koše na odpadky a psí exkrementy, tak si děti budou moct hrát před domem bez toho, aniž by jim rodiče pracně čistili oblečení potřísněné exkrementy.
Moc děkuji předem za kladné vyřízení.
S pozdravem
Bc. Lenka Zimová
Lokalita závady
Trnovany, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. V měsíci lednu 2020 byl umístěn jeden odpadkový koš v ulici Doubravické nad schody poblíž objektu č.p.1663. Dle vašeho požadavku zvážíme umístění dalších odpadkových košů k novým parkovištím v březnu 2020. Statutární město Teplice neumísťuje speciální odpadkové koše na psí exkrementy vybavené zásobníkem na sáčky, ale každý majitel psa dostane při zaplacení poplatku za psa, na celý rok zásobu sáčků a může tento odpad hodit do jakéhokoliv odpadkového koše či popelnice nebo kontejneru.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email