NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

100224_175d

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Poházené odpadky

Datum nahlášení
10.02.2024

Kategorie závady
Neudržovaná zeleň, která není v majetku města

Popis závady
Poházené odpadky v zeleni, keřích v okolí plného koše.

Lokalita závady
Trnovany, Teplice, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Mgr. Martina Mayerová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
1.Pozemek, který jste označil v mapě není ve vlastnictví Statutárního města Teplice, proto bude písemně vyzván vlastník pozemku k jeho údržbě.
2. Reklamace svozů odpadkových košů byla zaslána svozové společnosti Marius Pedersen a.s..


Mgr. Martina Mayerová má v kompetenci:
Deratizace, dezinsekce, dezinfekce, regulace populace městských holubů. Handicapovaná zvířata. Neudržované pozemky mimo majetek Statutárního města Teplice na jeho území.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email