Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Poškozená značka přechod pro chodce
Datum nahlášení
10.03.2017
Kategorie závady
Dopravní značení
Popis závady
Dobrý den, na přechodu pro chodce v ulici Nákladní křižovatka U Pivovaru je 2týdny odtržená značka ve směru na Děčín. Bylo by záhodno jí při té příležitosti doplnit o zvýrazněný žlutý podklad. Před rokem jsem dostal odpověď, že se bude řešit zvýraznění značení na silnici, od té doby se ale nic nestalo. Jak jsem již několikrát upozorňoval, z pohledu řidiče lze přechod v hustém provozu snadno přehlédnout a dost často zde dochází ke kolizním situacím při vstoupení chodce do vozovky auta jedoucí v druhém a dalším sledu vůbec netuší, že zde nějaký přechod existuje . Z pohledu chodce je zde přecházení vozovky o život. Děkuji za vyřízení.
Lokalita závady
ulice Riegrova, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Bc. Markéta Kokšalová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Podnět byl předán příslušnému správci komunikace.
S pozdravem
Bc. Markéta Kokšalová
odbor dopravy
Bc. Markéta Kokšalová už není zaměstnancem Magistrátu města Teplice, můžete zobrazit organizační strukturu Magistrátu města Teplice a vyhledat náhradní kontakt.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email