Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Poškozené informační tabule
Datum nahlášení
10.03.2022
Kategorie závady
Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích
Popis závady
V parku mezi divadlem a LD Beethoven jsou již asi týden poškozené dvě informační tabule. Jedna do dnešního dne ležela ulomená na trávníku, dnes v průběhu dne ji někdo opřel o strom (označeno na mapě). Druhá je na okraji parku mezi divadlem a kolonádou, ta vandalům odolala, ale je také nalomená (na mapě nelze označit druhou závadu).
Lokalita závady
Teplice, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Opravy cedulí jsou již zadány odborné firmě.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email