Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Lampa nesviti
Datum nahlášení
10.04.2020
Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady
Nesviti lampa v ul. Josefa Hory, slepe rameno v horni casti ulice.
Lokalita závady
Josefa Hory, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Jedná se o svítidlo na stožáru č. 3150? (TP03150)
Radomír Panchartek má v kompetenci:
Závady na veřejném osvětlení.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email