Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Camping bezdomovců
Datum nahlášení
10.05.2021
Kategorie závady
Černá skládka
Popis závady
Camping bezdomovců na veřejném místě, neurčené pro camping
Lokalita závady
Teplice, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s.. Oznámení o bezdomovcích bylo též předáno Městské policii Teplice.
Dobrý den,
dne 12.5.2021 a opětovně 27.5.2021 pracovníci společnosti Marius Pedersen a.s bohužel přístřešek bezdomovců nenašli, proto bych chtěla poprosit o lepší identifikaci místa a foto přístřešku bezdomovců. Děkuji Jurčíková
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email