Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Kontejner v Unčínské ul. Teplice - Trnovany
Datum nahlášení
10.06.2020
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Před 14 dny někdo zapálil kontejner v Unčínské ulici - Trnovany. Zbyla jen kolečka. Umělá hmota přiškvařená k dlažbě. Nový kontejner chybí. Už 2 x jsem posílala e-mail na adresu firmy Marius Pedersen, jehož kuka vozy se pyšní heslem " Pořádek dělá přátele". Dosud nereagovali . Aspoň mě mohli "přátelsky" poslat do háje!
Věra Lukášková
Lokalita závady
Bohosudovská, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění torza shořelé nádoby na směsný komunální odpad a její opětovné přistavení bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email