Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Zarostlý chodnik
Datum nahlášení
10.06.2020
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Dobrý den, prosím o zastřižení přerostlých keřů zasahují do chodníku a vyřezání náletových dřevin -bezinky u rozvodny.S diky
Lokalita závady
Na Spojce, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace byla prověřena na místním šetření, Keře budou v nejbližší době vhodně ošetřeny.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email