NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

100624_1d7e

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Přerostlá zeleň v celé oblasti Nová Ves

Datum nahlášení
10.06.2024

Kategorie závady
Veřejná zeleň

Popis závady
Dobrý den, Prosím o úpravu zeleně v celé oblasti Nová Ves, přednostně v prostoru všech místních dětských hřišť, na kterých si nyní již nelze hrát. Travnaté plochy vysoké cca. 30-50cm. Děkuji předem

Lokalita závady
Nová Ves, Teplice, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
V tuto vegetační dobu (a s ohledem na počasí) tráva roste rychleji, a není technicky proveditelné být optimálně na všech místech. Nicméně dle dnešního sdělení technika společnosti Marius Pedersen a.s. , která vykonává údržbu zeleně. Bude v této lokalitě tento týden sekáno.


Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email