Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Odložené bytové dveře.
Datum nahlášení
10.07.2017
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Neustále se opakující nešvar. Následek rekonstrukce bytu. Miniceduličky, upozorňující na tento nešvar jsou, jak je vidno, některým obyvatelům pouze k smíchu. Odpadky se vrší i nadále, Komers je vyfotí, upozorní na ně, odstraní se a tak stále dokola. Močálem černým, kolem bílých skal. Nainstalujte tam fotopast. Hezké odpoledne. M.K.
Lokalita závady
část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Velkoobjemový odpad opět necháme uklidit, vše je ale opravdu o ukázněnosti občanů, nelze u každého stanoviště instalovat fotopast.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email