Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Odpad kolem popelnic
Datum nahlášení
10.07.2017
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Dobrý den Cajthamlova ulice vnitroblok nepořádek kolem popelnic. A odpad se povaluje v celém dvoře i v ulici Cajthamlova. Může to prosím někdo uklidit děkuji
Lokalita závady
Cajthamlova 1558/4, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odpad v kontejnerových stáních jsem nahlásila na dispečink svozové společnosti, která zajistí jeho odvoz. Zítra, během pravidelné kontroly se podívám na místo a pokud shledám další závady předám k dořešení kolegům, do jejichž kompetence náleží (např. čištění komunikací, údržba zeleně atd.)
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email