Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Vrstva listí na chodníku
Datum nahlášení
10.07.2021
Kategorie závady
Čištění komunikací
Popis závady
Pod lipami je silná vrstva opadaných květů, tvoří kluzkou vrstvu na chodníku, bydlí zde mnoho starších lidí , kteří zde mohou uklouznout .
Lokalita závady
Francouzská 1842/14, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Iva Smetáková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Chodníky v ul. Francouzská budou strojně zameteny v termínu do 16.7.2021.
Iva Smetáková má v kompetenci:
Čištění komunikací
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email