Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nepořádek
Datum nahlášení
10.09.2015
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Hrozný nepořádek,odpadky. Celkově neudržovaná cesta (zarostlé,náletové dřeviny)
Lokalita závady
část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dne 11/9/2015 proběhlo místní šetřen. Nálety budou do 14 dnů odstraněny a místo bude uklizeno.
---------------
Dobrý den, dne 08/10/2015 byla provedena kontrola zadaných prací. Náletové dřeviny byly vyřezány, původní směsný komunální odpad byl uklizen. V den kontroly už se tam bohužel nacházel zase jiný. Od poloviny října bude zaměstnatncem dodavatelské firmy tento prostor 1 x týdně uklízen.
Děkuji za pochopení a přeji hezký den.
Ing. Dagmar Teuschelová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email