Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Obrubník
Datum nahlášení
10.09.2015
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Poškozený obrubník.Obrubník je složen z kočičích hlav,které byly uloženy v betonu ze kterého již vypadávají. Děkujeme za nápravu.
Lokalita závady
ulice Ševčíkova, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci prověříme.
Milena Gartnerová už není zaměstnancem Magistrátu města Teplice, můžete zobrazit organizační strukturu Magistrátu města Teplice a vyhledat náhradní kontakt.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email