NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

100919_e47b

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Odpad-hodne odpadu

Datum nahlášení
10.09.2019

Kategorie závady
Černá skládka

Popis závady
Spousta bordelu v remizku pod odpovivadlem pod hvezdarnou

Lokalita závady
Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Bc. Tereza Havlínová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odpad, na který upozorňujete se nachází na pozemku, který není v majetku Statutárního města Teplice. Vlastníka pozemku písemně vyzveme k úklidu odpadů.


Bc. Tereza Havlínová má v kompetenci:
Deratizace, dezinsekce, dezinfekce, regulace populace městských holubů. Handicapovaná zvířata. Neudržované pozemky mimo majetek Statutárního města Teplice na jeho území.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email