NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

100920_02e3

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Zarůstající transformátorovna ČEZ náletovými dřevinami, odpady, výkaly, moč; postrádá základní údržbu

Datum nahlášení
10.09.2020

Kategorie závady
Neudržované pozemky, které nejsou v majetku města

Popis závady
Přitahuje konzumenty blízké hospody a večerky; ohrožuje krysami blízké okolí; v ul. Pod školou vedle salesiánského střediska pro mládež - nad Teplickým potokem

Lokalita závady
Prosetice, Teplice, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Bc. Tereza Havlínová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vlastník objektu bude písemně vyzván k nápravě stavu.

S pozdravem
Bc. Tereza Havlínová


Bc. Tereza Havlínová má v kompetenci:
Deratizace, dezinsekce, dezinfekce, regulace populace městských holubů. Handicapovaná zvířata. Neudržované pozemky mimo majetek Statutárního města Teplice na jeho území.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email