Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Shořel odpadkovy koš
Datum nahlášení
10.09.2021
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Opět někdo zapálil odpadkový koš před poštou
Lokalita závady
Trnovany, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Předáno na dispečink svozové společnosti k zajištění výměny.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email