NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

101119_6b7a

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Přeplněný odpad + odpad vedle popelnice

Datum nahlášení
10.11.2019

Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby

Popis závady
Dobrý den,kazdy týden je v naši ulici přeplněná popelnice.Mame jednu popelnici sice větší ale na jeden barák pro cca 10 lidi(rodin).Šlo by prosím zařídit či udělat aby byl buď svoz popelnice ne 1x týdně ale 2x týdně nebo přidat k nám ještě jednu popelnici?Aby pokud možno nebyl bordel.. A prosím jestli se někdo postará o bordel okolo..Bohužel nikdy jsem neviděl zda to děla někdo z baráku nebo jestli to jsem hází cizi lidé.Děkuji a nezlobte se Gotz

Lokalita závady
Masarykova třída 2461/53, Teplice, 415 01, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, na základě Vašeho podnětu bude četnost svozu tohoto kontejneru navýšena z 1x týdně na 2x týdně. Nejpozději do týdne bude na kontejneru přelepena nálepka označující četnost svozu 1x týdně nově na 2x týdně a svozové posádce přidán tento kontejner do svozové trasy k pravidelnému svozu 2x týdně, tedy v úterý a pátek. Prosím alespoň zpočátku o kontrolu zda svoz 2x týdně skutečně probíhá a nedochází k vynechání svozů.


Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email