NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

101218_1b5b

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Odpad na ulici - 3 týdny nevyvezeno!!!

Datum nahlášení
10.12.2018

Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby

Popis závady
3 týdny nevyvezený tříděný odpad a nevyvezený komunální odpad

Lokalita závady
ulice Ševčíkova, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Reklamace svozu tříděného odpadu byla uplatněna u svozové společnosti Marius Pedersen a.s.


Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email