Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Prasklí sloup
Datum nahlášení
10.12.2018
Kategorie závady
Nezařazeno
Popis závady
Dobrý den
Minulý týden jsem si všiml poškozeného sloupe mně neznámé sítě, vzhledem k váze sloupu by jistě bylo lepší nějaké řešení .
Předem děkuji za váš čas
Lokalita závady
ulice Moravská 2257, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Popravdě netuším, proč tento druh závady sdělujete odboru životního prostředí, ale pokusím se na tento stav upozornit někoho, kdo k dané problematice bude mít blíž - pravděpodobně někoho z odboru dopravy, který má ve své gesci veřejné osvětlení (nad které se předmětný sloup naklání).
Děkuji za pochopení
Radomír Panchartek má v kompetenci:
Závady na veřejném osvětlení.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email