Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Přeplněné kontejnery na odpad
Datum nahlášení
10.12.2021
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Sídliště Doubravická-V Závětří - jsou zde často přeplněné kontejnery, odpad se válí kolem kontejnerových stání, nebylo by vhodné vyvážet častěji? Děkuji.
Lokalita závady
Doubravická, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. V minulém týdnu bohužel došlo ke skluzu oproti pravidelnému svozu, a to z důvodu covidové situace (méně pracovníků svozové společnosti v důsledku karantén a nemocenských) a nepříznivých klimatických podmínek (hůře průjezdné postranní neodklízené silnice a ztížená manipulace s nádobami měly také za důsledek řadu zdržení na pravidelných trasách). Omlouváme se tedy za vzniklou situaci, dispečeři a pracovníci svozové společnosti dělají maximum proto, aby byla situace co nejdříve opět v normálu.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email