Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Neprováděná zimní údržba komunikace
Datum nahlášení
11.01.2017
Kategorie závady
Čištění komunikací
Popis závady
Po napadnutí sněhu v roce 2017 nebyla ještě vůbec provedena údržba chodníku spojky z Trnovanské do sídliště V Závětří. Povrch je z ušlapaného sněhu, který ledovatí a klouže. Pro občany, kteří jsou starší nebo mají sníženou pohybovou schopnost je po ní chůze téměř nemožná. Ani chodníky v sídlišti nejdou udržovány. jen části příchodů k domům čistí úklidová služba najatá družstvem. Dnes je varování na ledovku (déšť na ploše, která měla ráno -15° vytvoří souvislý led). Žádáme o okamžité provedení nápravy. Děkuji.
Lokalita závady
ulice V Závětří, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Ing. Daniel Engel (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkuji za nahlášení.
Zmíněná propojka je zadána k úklidu - bude uklizena až v průběhu dnešního dne s ohledem na teploty vzduchu nad bodem mrazu. V předchozích dnech nebylo možné vrstvu sněhu po sešlapání uklidit, k čemuž došlu v průběhu 12 hodinové lhůty od spadu sněhu, kterou má smluvní společnost nařízenou k provedení úklidu sněhu.
S pozdravem
Daniel Engel
Ing. Daniel Engel už není zaměstnancem Magistrátu města Teplice, můžete zobrazit organizační strukturu Magistrátu města Teplice a vyhledat náhradní kontakt.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email