NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

110120_a2de

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Nevraceni nádob na odpad

Datum nahlášení
11.01.2020

Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby

Popis závady
Při svozu odpadu nedochází k vraceni nádob , stále musíme pátrat kde se která nádoba nachází .

Lokalita závady
Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, předáno na dispečink svozové společnosti k upozornění posádek a zjednání nápravy.


Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email