NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

110320_1c52

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Odpad na ulici

Datum nahlášení
11.03.2020

Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby

Popis závady
V ulici Skupova je u krajnice velká popelnice na odpad, která je uzamčená řetězem. Uzamčená je z důvodu opakujícího se hrabání v odpadu bezdomovci, kteří v přilehlých ulicích odpad pohodí a roznesou. Nicméně opatření s řetězem se nyní míjí účinkem, jelikož nájemníci jsou evidentně líní řetěz odemknout, vhodit odpad a následně znovu uzamknout, tak ho raději jen položí vedle popelnice, což vede k ještě většímu nepořádku v okolí. Po chodníku se do dalšího svozu odpadu nedá chodit, jelikož bývá zaplněn odpadky. Přikládám fotografie a věřím v brzké vyřešení. Děkuji a přeji krásný den.

Lokalita závady
Doubravská 523/23, Teplice, 415 01, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů uložených mimo nádobu na komunální odpad, bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s.


Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email