NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

110322_9332

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Černá skládka

Datum nahlášení
11.03.2022

Kategorie závady
Neudržovaná zeleň, která není v majetku města

Popis závady
Černá skládka /nálety odpadu Nákladní ulice /odbočka směr Uhlos a Areál LAGERHAUS

Lokalita závady
U Pivovaru 1090/3, Teplice, 415 01, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Bc. Dominika Brzobohatá (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den,
děkujeme za nahlášení. O vzniklé situaci víme a již je v řešení.
Přeji krásný den.


Bc. Dominika Brzobohatá má v kompetenci:
Deratizace, dezinsekce, dezinfekce, regulace populace městských holubů. Handicapovaná zvířata. Neudržované pozemky mimo majetek Statutárního města Teplice na jeho území.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email