Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Silnice ve spatném stavu
Datum nahlášení
11.04.2016
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Dobrý den ,pod viaduktem jsou díry v silnici
Lokalita závady
ulice Bílinská, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Oprava ul. Bystřanské je v plánu v 16.týdnu.
Milena Gartnerová už není zaměstnancem Magistrátu města Teplice, můžete zobrazit organizační strukturu Magistrátu města Teplice a vyhledat náhradní kontakt.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email