Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Poškozená vozovka
Datum nahlášení
11.04.2016
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Dobrý den, celá ulice je samá díra .Tedy od křižovatky ke křižovatce ve vyznačeném bodě.
Lokalita závady
ulice Jugoslávská, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Milena Gartnerová už není zaměstnancem Magistrátu města Teplice, můžete zobrazit organizační strukturu Magistrátu města Teplice a vyhledat náhradní kontakt.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email