NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

110422_4472

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Výskyt podkanů

Datum nahlášení
11.04.2022

Kategorie závady
Deratizace, dezinsekce, dezinfekce, regulace holubů

Popis závady
Hlásím pravidelný výskyt potkanů v Proseticích

Lokalita závady
Prosetice, Teplice, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Bc. Dominika Brzobohatá (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den,
děkujeme za nahlášení. Budeme Vás kontaktovat prostřednictvím emailu.
S přání hezkého dne.


Bc. Dominika Brzobohatá má v kompetenci:
Deratizace, dezinsekce, dezinfekce, regulace populace městských holubů. Handicapovaná zvířata. Neudržované pozemky mimo majetek Statutárního města Teplice na jeho území.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email