Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Volných poklop
Datum nahlášení
11.05.2022
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Volný poklop na komunikaci,při přejetí vozem opět cvaká!
Lokalita závady
Jana Koziny 813/2, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dle našeho zjištění se jedná o splaškovou kanalizaci. Závadu jsme předali k odstranění společnosti SČVK.
Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email