NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

110617_61a5

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Poškození silnice

Datum nahlášení
11.06.2017

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Uprostřed silnice je propadlá vozovka asi 20cm do hloubky,jeto v ulici.Palackeho 1524, prosím o co nejrychlejší opravu, jelikož se každý den zvětšuje,mohl by si někdo oto poškodit automobil, děkuji Šída.

Lokalita závady
Palackého 1524, Teplice, 415 01, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Jaroslava Vojáčková (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vzniklou situaci řešíme.


Jaroslava Vojáčková má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email