NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

110617_a3ab

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Vodorovné dopravní značení

Datum nahlášení
11.06.2017

Kategorie závady
Dopravní značení

Popis závady
Prosím o objasnění, zda-li je na silnici přerušovaná žlutá čára, nebo plná. Nelze to poznat. Jedná se o zákaz zastavení nebo stání. Jestliže je plná, nemůže tam zastavit ani zásobování. Děkuji

Lokalita závady
Svatopluka Čecha 1366/11, Teplice, 415 01, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Bc. Markéta Kokšalová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Na základě včerejšího zjištění, kdy musíme konstatovat rozpor ve vodorovném dopravním značení, bude provedena oprava. v parkovacím pruhu bude vyznačena přerušovaná žlutá čára - zákaz stání před vjezdem do objektu v šíři snížených obrub. Zbylé části budou sloužit pro veřejné parkování.
Oprava vodorovného dopravního značení by měla proběhnout do konce tohoto měsíce (červen).
S pozdravem
Bc. Markéta Kokšalová
odbor dopravy


Bc. Markéta Kokšalová má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email