NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

110620_4d4c

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Potkaní nory v trávníku

Datum nahlášení
11.06.2020

Kategorie závady
Deratizace, dezinsekce, dezinfekce, regulace holubů

Popis závady
Potkani v travním pásu u dlouhého paneláku (Číslo 1255-1256) v ulici Skupova zezadu, kde nejsou vchody. Přímo u lampy el. osvětlení č. 5662. Foto mi nejde vložit.

Lokalita závady
Skupova 1255, Teplice, 415 01, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Bc. Tereza Havlínová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Podnět byl předán deratizační společnosti, která s městem Teplice spolupracuje.
Dne 12.6.2020 bylo provedeno místní šetření, při kterém nebyl zjištěn výskyt hlodavců, přesto byla položena monitorovací nástraha a místo bude sledováno.

S pozdravem
Bc. Tereza Havlínová


Bc. Tereza Havlínová má v kompetenci:
Deratizace, dezinsekce, dezinfekce, regulace populace městských holubů. Handicapovaná zvířata. Neudržované pozemky mimo majetek Statutárního města Teplice na jeho území.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email