NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

110624_25be

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Otevřená lampa osvetleni 1924 Sanov park u kone

Datum nahlášení
11.06.2024

Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace

Popis závady
Otevŕená lampa osvetleni 1924 Sanov park u kone

Lokalita závady
Kollárova 1064/18, Teplice, 415 01, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Radomír Panchartek (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada bude odstraněna.


Radomír Panchartek má v kompetenci:
Závady na veřejném osvětlení.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email